Kinga Ochał-Lis

Specjalista ortodonta
lek. stom. Kinga Ochał-Lis

Szefem zespołu jest lekarz stomatolog Kinga Lis – specjalistka z zakresu stomatologii zachowawczej oraz ortodoncji. Absolwentka oddziału Stomatologii Wydziału Lekarskiego na Uniwersytecie Jagiellońskim. W swojej dotychczasowej 23-letniej praktyce zawodowej łączyła pracę w publicznej służbie zdrowia jak również od 1997 roku z powodzeniem rozwijała prywatną praktykę stomatologiczną. 

Praca w ramach publicznej służby zdrowia jak również z pacjentami komercyjnymi pozwoliły jej nabyć doświadczenie, które teraz procentuje fachową i kompetentną obsługą stomatologiczną zarówno w ramach Narodowego Funduszu Zdrowia jak również indywidualnych Pacjentów.

Karolina Urbaniak

lekarz stomatolog
Karolina Urbaniak

Absolwentka Oddziału Stomatologii Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Pracuje z Pacjentami w języku angielskim oraz niemieckim.

Agata Kwiecińska-Rurarz

lekarz dentysta
Agata Kwiecińska-Rurarz

Absolwentka Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, Wydział Lekarski, Oddział Stomatologii. Stale podnosi swoje kwalifikacje. Ukończyła kursy podyplomowe z zakresu endodoncji mikroskopowej, odbudowy estetycznej za pomocą koron i mostów oraz metodami adhezyjnymi. Jej spokój i opanowanie udziela się pacjentom.

Aneta Bakiewicz

lekarz dentysta
Aneta Bakiewicz

Absolwentka Oddziału Stomatologii Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Członek Polskiego Towarzystwa Stomatologii Dziecięcej. W swojej pracy lekarza dentysty skupia się głównie na stomatologii zachowawczej i stomatologii dziecięcej (pedodoncji). Pracuje z pacjentami w języku angielskim. Stale podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w licznych szkoleniach i kursach.

Monika Kosałka

lekarz stomatolog
Monika Kosałka

Absolwentka Oddziału Stomatologii Wydziału Lekarskiego CMUJ w Krakowie. Studia ukończone w roku 1990. Lekarz stomatolog z wieloletnim doświadczeniem. Zajmuje się leczeniem zachowawczym dzieci i dorosłych, jak również odbudową protetyczną zębów (korony, licówki, protezy). Uczestniczka licznych kursów, stale podnosi swoje kwalifikacje.

Ewa Horodyska-Gedzar

lekarz stomatolog
Ewa Horodyska-Gedzar

Absolwentka Oddziału Stomatologii Wydziału Lekarskiego CMUJ w Krakowie. Studia ukończone w 1980 r. W 1984 uzyskanie tytułu specjalisty I° z zakresu stomatologii ogólnej. W 1989 uzyskanie specjalizacji II° z zakresu protetyki stomatologicznej. W roku 1991/92 stypeiumnaukowe  Medznisce Hochschule Hannover. W latach 1985-2000 asystent i wykładowca w katedrze Protetyki Collegium Medicum UJ w Krakowie. Członek Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego. Uczestnictwo w licznych kursach i szkoleniach.

lekarz dentysta
Katarzyna Serafin-Polak

Katarzyna Serafin- Polak, absolwentka Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. W swojej pracy skupia się głównie na stomatologii zachowawczej oraz endodoncji, pedodoncji i stomatologii estetycznej. Kompetencje i umiejętności doskonali biorąc udział w konferencjach i szkoleniach. Uczestniczyła w kursach z zakresu protetyki( korony i mosty), a także endodoncji. W codziennej pracy wdraża zasady stomatologii minimalnie inwazyjnej.

Marek Wojewoda

lekarz dentysta
Marek Wojewoda

Absolwent Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. Zajmuje się nowoczesną endodoncją, chirurgią i stomatologią estetyczną. Swoją wiedzę i umiejętności poszerza biorąc udział w licznych szkoleniach i kursach. Do każdego Pacjenta podchodzi indywidualnie i ze zrozumieniem. W czasie wolnym uprawia piłkę nożną i gra na fortepianie.

lek. dent Aleksander Materniak

lekarz dentysta
Aleksander Materniak

Absolwent CMUJ w Krakowie. Lekarz implantolog - Fellowship PSI, ICOI, DGOI. W codziennej praktyce wdraża minimalnie inwazyjne techniki zabiegowe umożliwiające w bezpieczny i przewidywalny sposób przywrócić swoim pacjentom piękne i zdrowe uśmiechy. Prywatnie mąż i ojciec, w wolnej chwili: rower enduro, bieganie, snowboard.

specjalista chirurgii stomatologicznej
Mariola Witkowicz-Wójtowicz

Katarzyna Ziąbka

higienistka
Katarzyna Ziąbka

Magdalena Bieńkowska

higienistka
Magdalena Bieńkowska

Ewa Morawska

higienistka
Ewa Morawska

Ewelina Bajdo

higienistka
Ewelina Bajdo

Justyna Deszcz

rejestratorka
Justyna Deszcz

Anna Kortyna-Falba

rejestratorka
Anna Kortyna-Falba

Z poradnika Pacjenta

Implanty zębów

Implanty wykonane są z tytanu. Jest to materiał biozgodny (biokompatybilny), co oznacza, że organizm Pacjenta

INFORMACJA DLA PACJENTA I ŚWIADOMA ZGODA NA LECZENIE ORTODONTYCZNE

INFORMACJA DLA PACJENTA I ŚWIADOMA ZGODA NA LECZENIE ORTODONTYCZNE wg zaleceń Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego www.pto.info.pl

czytaj cały

“Pasja naszych dentystów przekłada się na zadowolenie pacjenta"

tel. 12 635 88 98
tel. kom. 721 20 21 22