Kinga Ochał-Lis

Specjalista ortodonta
lek. stom. Kinga Ochał-Lis

Szefem zespołu jest lekarz stomatolog Kinga Lis – specjalistka z zakresu stomatologii zachowawczej oraz ortodoncji. Absolwentka oddziału Stomatologii Wydziału Lekarskiego na Uniwersytecie Jagiellońskim. W swojej dotychczasowej 23-letniej praktyce zawodowej łączyła pracę w publicznej służbie zdrowia jak również od 1997 roku z powodzeniem rozwijała prywatną praktykę stomatologiczną. 

Praca w ramach publicznej służby zdrowia jak również z pacjentami komercyjnymi pozwoliły jej nabyć doświadczenie, które teraz procentuje fachową i kompetentną obsługą stomatologiczną zarówno w ramach Narodowego Funduszu Zdrowia jak również indywidualnych Pacjentów.

Karolina Urbaniak

lekarz stomatolog
Karolina Urbaniak

Absolwentka Oddziału Stomatologii Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Pracuje z Pacjentami w języku angielskim oraz niemieckim.

Agata Kwiecińska-Rurarz

lekarz dentysta
Agata Kwiecińska-Rurarz

Absolwentka Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, Wydział Lekarski, Oddział Stomatologii. Stale podnosi swoje kwalifikacje. Ukończyła kursy podyplomowe z zakresu endodoncji mikroskopowej, odbudowy estetycznej za pomocą koron i mostów oraz metodami adhezyjnymi. Jej spokój i opanowanie udziela się pacjentom.

Aneta Bakiewicz

lekarz dentysta
Aneta Bakiewicz

Absolwentka Oddziału Stomatologii Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Członek Polskiego Towarzystwa Stomatologii Dziecięcej. W swojej pracy lekarza dentysty skupia się głównie na stomatologii zachowawczej i stomatologii dziecięcej (pedodoncji). Pracuje z pacjentami w języku angielskim. Stale podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w licznych szkoleniach i kursach.

Monika Kosałka

lekarz stomatolog
Monika Kosałka

Absolwentka Oddziału Stomatologii Wydziału Lekarskiego CMUJ w Krakowie. Studia ukończone w roku 1990. Lekarz stomatolog z wieloletnim doświadczeniem. Zajmuje się leczeniem zachowawczym dzieci i dorosłych, jak również odbudową protetyczną zębów (korony, licówki, protezy). Uczestniczka licznych kursów, stale podnosi swoje kwalifikacje.

lekarz dentysta
Karolina Rachel-Kluczewska

Absolwentka Wydziału Lekarskiego w Zabrzu, Śląskiej Akademii Medycznej. W swojej pracy skupia się głównie na stomatologii zachowawczej dzieci i dorosłych. Pracuje także w języku angielskim.

Ewa Horodyska-Gedzar

lekarz stomatolog
Ewa Horodyska-Gedzar

Absolwentka Oddziału Stomatologii Wydziału Lekarskiego CMUJ w Krakowie. Studia ukończone w 1980 r. W 1984 uzyskanie tytułu specjalisty I° z zakresu stomatologii ogólnej. W 1989 uzyskanie specjalizacji II° z zakresu protetyki stomatologicznej. W roku 1991/92 stypeiumnaukowe  Medznisce Hochschule Hannover. W latach 1985-2000 asystent i wykładowca w katedrze Protetyki Collegium Medicum UJ w Krakowie. Członek Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego. Uczestnictwo w licznych kursach i szkoleniach.

lek. dent Aleksander Materniak

lekarz dentysta
Aleksander Materniak

Absolwent CMUJ w Krakowie. Lekarz implantolog - Fellowship PSI, ICOI, DGOI. W codziennej praktyce wdraża minimalnie inwazyjne techniki zabiegowe umożliwiające w bezpieczny i przewidywalny sposób przywrócić swoim pacjentom piękne i zdrowe uśmiechy. Prywatnie mąż i ojciec, w wolnej chwili: rower enduro, bieganie, snowboard.

dr Marcin Müller-Czarnka

lekarz dentysta
Marcin Müller-Czarnek

Absolwent Wydziału Lekarsko-Dentystycznego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. Pracownik naukowo - dydaktyczny Katedry Protetyki i Ortodoncji Uniwersytetu Jagiellońskiego. Uczestnik licznych konferencji i szkoleń z zakresu stomatologii zachowawczej, protetyki i ortodoncji. W trakcie studiów podyplomowych Master in Advanced Clinical Orthodontics na Uniwersytecie w Sienie we Włoszech. W swoim leczeniu stosuje całościowe podejście do pacjenta łącząc podejście funkcjonalne i estetyczne, z uwzględnieniem prawidłowej pracy stawu skroniowo - żuchwowego.

lekarz dentysta
Andrzej Stós

Absolwent Wydziału Lekarskiego z Oddziałem Lekarsko-Dentystycznym w Zabrzu, Śląskiej Akademii Medycznej. Głównym zainteresowaniem jest stomatologia zachowawcza wysokoestetyczna oraz elementy protetyki i chirurgii stomatologicznej

Katarzyna Ziąbka

higienistka
Katarzyna Ziąbka

higienistka
Natalia Bochatska

Ewa Morawska

higienistka
Ewa Morawska

Ewelina Bajdo

higienistka
Ewelina Bajdo

Justyna Deszcz

rejestratorka
Justyna Deszcz

Anna Kortyna-Falba

rejestratorka
Anna Kortyna-Falba

Z poradnika Pacjenta

Curaprox czyści jamę ustną z iście szwajcarską precyzją

Curaprox to jedne z najbardziej popularnych szczoteczek na świecie. Produkowane są przez szwajcarską firmę, której

INFORMACJA DLA PACJENTA I ŚWIADOMA ZGODA NA LECZENIE ORTODONTYCZNE

INFORMACJA DLA PACJENTA I ŚWIADOMA ZGODA NA LECZENIE ORTODONTYCZNE wg zaleceń Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego www.pto.info.pl

czytaj cały

Zalecenia dla pacjenta ortodontycznego, noszącego stały aparat

Należy pamiętać, że sukces leczenia ortodontycznego zależy w znacznym stopniu od pacjenta, który musi ściśle

czytaj cały

Aparaty ortodontyczne

Z JAKICH ELEMENTÓW SKŁADA SIĘ APARAT? Stałe aparaty ortodontyczne stosuje się u dzieci starszych, młodzieży

czytaj cały

“Pasja naszych dentystów przekłada się na zadowolenie pacjenta"

tel. 12 635 88 98
tel. kom. 721 20 21 22