Nowoczesne gabinety stomatologiczne
Dentysta w centrum Krakowa

Stomatologia Dent22

Znieczulenie komputerowe Wand / 70zł

Znieczulenie komputerowe TheWand to nowoczesna technologia, która umożliwia precyzyjne i komfortowe podawanie środków znieczulających, minimalizując ból oraz stres podczas zabiegu. Dzięki zaawansowanej kontroli dawkowania, pacjenci mogą doświadczyć bezbolesnych wizyt nawet podczas skomplikowanych procedur stomatologicznych.

Happy Hours od 8:00 do 12:00

Skorzystaj z wyjątkowej promocji na pakiet higienizacji! Teraz, podając hasło „happy hours”, zapłacisz tylko 320,00 zł zamiast standardowej ceny 380,00zł. Nie przegap okazji, aby zadbać o swój uśmiech w atrakcyjnej cenie. Promocja obowiązuje w wybranych godzinach – sprawdź szczegóły i umów się już dziś!

Dwa zabiegi na jednej wizycie to -10%

Skorzystaj z wyjątkowej oferty w naszej klinice! Teraz, przy umówieniu dwóch zabiegów stomatologicznych podczas jednej wizyty, otrzymasz 10% zniżki. Zapewnij sobie zdrowy i piękny uśmiech, oszczędzając czas i pieniądze. Nie przegap okazji – zadbaj o swoje zęby z nami!

Usunięcie kamienia, piaskowanie, fluoryzacja

Oferujemy kompleksowe usługi higieny jamy ustnej, w tym usuwanie kamienia nazębnego, piaskowanie oraz fluoryzację, aby zapewnić zdrowy uśmiech i optymalną ochronę zębów. Skorzystaj z profesjonalnych zabiegów, które poprawią stan Twojej jamy ustnej i zwiększą Twoje poczucie komfortu.