+48 12 635 88 98 lub +48 721 20 21 22 rejestracja@dent22.pl
dentysta Kraków w Dent22
Kinga Ochał-Lis

lek. stom. Kinga Ochał-Lis

specjalista ortodonta

Szefem zespołu jest lekarz stomatolog Kinga Lis – specjalistka z zakresu stomatologii zachowawczej oraz ortodoncji. Absolwentka oddziału Stomatologii Wydziału Lekarskiego na Uniwersytecie Jagiellońskim. W swojej dotychczasowej 23 letniej praktyce zawodowej łączyła pracę w publicznej służbie zdrowia jak również od 1997 roku z powodzeniem rozwijała prywatną praktykę stomatologiczną. 

Praca w ramach publicznej służby zdrowia jak również z pacjentami komercyjnymi pozwoliły jej nabyć doświadczenie, które teraz procentuje fachową i kompetentną obsługą stomatologiczną zarówno w ramach Narodowego Funduszu Zdrowia jak również indywidualnych Pacjentów.

Ewa Horodyska-Gedzar

Absolwentka Oddziału Stomatologii Wydziału Lekarskiego CMUJ w Krakowie. Studia ukończone w 1980 r. W 1984 uzyskanie tytułu specjalisty I° z zakresu stomatologii ogólnej. W 1989 uzyskanie specjalizacji II° z zakresu protetyki stomatologicznej. W roku 1991/92 stypeiumnaukowe  Medznisce Hochschule Hannover. W latach 1985-2000 asystent i wykładowca w katedrze Protetyki Collegium Medicum UJ w Krakowie. Członek Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego. Uczestnictwo w licznych kursach i szkoleniach.

Ewa Horodyska-Gedzar

lekarz stomatolog, specjalista protetyki stomatologicznej
Karolina Urbaniak

Absolwentka Oddziału Stomatologii Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Pracuje z Pacjentami w języku angielskim oraz niemieckim.

Karolina Urbaniak

lekarz stomatolog
Agata Kwiecińska-Rurarz

Absolwentka Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, Wydział Lekarski, Oddział Stomatologii. Stale podnosi swoje kwalifikacje. Ukończyła kursy podyplomowe z zakresu endodoncji mikroskopowej, odbudowy estetycznej za pomocą koron i mostów oraz metodami adhezyjnymi. Jej spokój i opanowanie udziela się pacjentom.

Agata Kwiecińska-Rurarz

lekarz dentysta
Aneta Bakiewicz

Absolwentka Oddziału Stomatologii Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Członek Polskiego Towarzystwa Stomatologii Dziecięcej. W swojej pracy lekarza dentysty skupia się głównie na stomatologii zachowawczej i stomatologii dziecięcej (pedodoncji). Pracuje z pacjentami w języku angielskim. Stale podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w licznych szkoleniach i kursach.

Aneta Bakiewicz

lekarz dentysta
lek. dent Aleksander Materniak

Absolwent CMUJ w Krakowie. Lekarz implantolog – Fellowship PSI, ICOI, DGOI. W codziennej praktyce wdraża minimalnie inwazyjne techniki zabiegowe umożliwiające w bezpieczny i przewidywalny sposób przywrócić swoim pacjentom piękne i zdrowe uśmiechy. Prywatnie mąż i ojciec, w wolnej chwili: rower enduro, bieganie, snowboard.

Aleksander Materniak

lekarz Implantolog
Monika Kosałka

Absolwentka Oddziału Stomatologii Wydziału Lekarskiego CMUJ w Krakowie. Studia ukończone w roku 1990. Lekarz stomatolog z wieloletnim doświadczeniem. Zajmuje się leczeniem zachowawczym dzieci i dorosłych, jak również odbudową protetyczną zębów (korony, licówki, protezy). Uczestniczka licznych kursów, stale podnosi swoje kwalifikacje.

Monika Kosałka

lekarz stomatolog
Marek Wojewoda

Absolwent Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. Zajmuje się nowoczesną endodoncją, chirurgią i stomatologią estetyczną. Swoją wiedzę i umiejętności poszerza biorąc udział w licznych szkoleniach i kursach. Do każdego Pacjenta podchodzi indywidualnie i ze zrozumieniem. W czasie wolnym uprawia piłkę nożną i gra na fortepianie.

Marek Wojewoda

lekarz dentysta
null

…..

Mariola Witkowicz-Wójtowicz

specjalista chirurgii stomatologicznej
null

Katarzyna Serafin- Polak, absolwentka Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. W swojej pracy skupia się głównie na stomatologii zachowawczej oraz endodoncji, pedodoncji i stomatologii estetycznej. Kompetencje i umiejętności doskonali biorąc udział w konferencjach i szkoleniach. Uczestniczyła w kursach z zakresu protetyki( korony i mosty), a także endodoncji. W codziennej pracy wdraża zasady stomatologii minimalnie inwazyjnej.

lek.dent. Katarzyna Serafin-Polak

lekarz dentysta
Katarzyna Ziąbka

Katarzyna Ziąbka

higienistka
Magdalena Bieńkowska

Magdalena Bieńkowska

higienistka
Ewa Morawska

Ewa Morawska

higienistka
Ewelina Bajdo

Ewelina Bajdo

higienistka
Agnieszka Semik

Agnieszka Semik

higienistka
Justyna Deszcz

Justyna Deszcz

Rejestratorka
Anna Kortyna-Falba

Anna Kortyna-Falba

Rejestratorka